TAJEMNICE

ZAGADKI

RYWALIZACJA

WYŚCIG Z CZASEM

KRZYSZTOF PETEK ZAPRASZA NA

NOC DETEKTYWÓW

 
Zielony Blok Alligator
DLA KOGO?

 

Noc detektywów przeznaczona jest dla młodzieży. W bibliotece lub szkole opracowana zostaje od zera dla konkretnej grupy wiekowej. Standardowo uczestniczy trzydziestu młodych ludzi, podzielonych na trzy grupy detektywów. 

CZAS

 

Akcja zaczyna się o 18.00 prezentacją multimedialną, pokazującą śledztwa kulturowe Krzysztofa Petka prowadzone na trzech kontynentach. Szkolenia wstępne trwają do 21.00. Po kolacji zaczyna się gra właściwa - i trwa do nocy. Czasem - do świtu! 

 

NAGRODY

Zwycięzcy Nocy detektywów otrzymują podpisane książki Krzysztofa Petka, złote sztaby (bardzo smaczne!) oraz nagrody fundowane przez bibliotekę czy szkołę. Każdy uczestnik otrzyma możliwość udziału w wyprawie dla czytelników!

 

Krzysztof Petek

Dziennikarz. Detektyw. Pisarz. Organizator wypraw. Instruktor survivalu. Adept kung-fu. Na pewno - freelancer. Nie ma szefa i nie życzy sobie tego zmieniać. 
Wiele funkcji, wiele zawodów – ale jeden cel: Czegokolwiek się podejmie, działać i profesjonalnie. 
W bibliotekach i na półkach można znaleźć  ponad 30 jego książek dla młodzieży, dzieci i czytelnika dorosłego. 
Penetracja puszczy amazońskiej, Syberii i Kamczatki pozwala umieścić akcję książek i reportaży w autentycznych miejscach, w toku akcji zapoznać Czytelnika z realnym życiem dalekich kultur. 

KONTAKT

Aby umówić Noc detektywów

lub zadać pytanie

prosimy o kontakt: 

krzysztof.petek@gmail.com

lub skorzystanie z poniższej tabeli:

Zapytanie zostało wysłane!