© 2023 by Ryan Fields. Proudly created with wix.com

Dla dzieci

Bezpłatne spotkania >

 

Dziennikarz. Detektyw. Pisarz. Organizator wypraw. Instruktor survivalu. Adept kung-fu. Na pewno - freelancer. Nie mam szefa i nie życzę sobie tego zmieniać. 

Wiele funkcji, wiele zawodów - ale jeden cel: Czegokolwiek się podejmę, działać rzetelnie i profesjonalnie. 

W blibliotekach i na półkach można znaleźć ponad dwadzieścia moich ksiażek dla młodzieży i dzieci. ostatnio pracuję nad publicystyką historyczną i powieściami sensacyjnymi dla czytelnika dorosłego. 

Penetracja puszczy amazońskiej, Syberii i Kamczatki pozwala umieścić akcję książek i reportaży w autentycznych miejscach, w toku akcji zapoznać Czytelnika z realnym życiem dalekich kultur. 

 

 

Organizuję wyprawy krajoznawcze, kulturoznawcze i prawdziwie survivalowe. W Polsce, w pobliżu - Ukraina, Rumunia - i dalekie, do Ameryki Południowej i na Syberię. 

Mam też przyjemność asystować odkrywcy źródeł Amazonki, Jackowi Pałkiewiczowi, w międzynarodowych projektach, dzięki czemu fotografuję i opisuję świat znad Amazonki, Rio Negro, Angary, Bajkału czy Zatoki Awaczyńskiej. Poznając tygiel kultur, zwyczajów i idei - mogę w książkach opowiadać o autentycznym świecie, bez powielania stereotypów i lansowania uproszczeń. 

Chętnych do udziału w wyprawach proszę o kontakt - każdego roku wyrusza off-roadowa wyprawa do Transylwanii czy samolotowa - do Brazylii, nad Amazonkę, albo do Peru - nad Urubambę i do Cusco. 

 
Podczas spotkań autorskich opowiadam o pracy nad książką, reportażach robionych w różnych stronach, o zdobywaniu wiedzy, ciągłej nauce i fascynacji światem, pokazuję zdjęcia z wypraw i zapraszam na obozy dla czytelników. Mogę zdradzić kilka sztuczek pisarza i pokazać elementy samoobrony, w których szkolę młodych ludzi. 
 
Książki dla dzieci i młodzieży. Od tego zacząłem pracę literacką. Serie "Porachunki z przygodą", "Operacja HYDRA' i "GRA" zbudowały mi ponadstutysięczną grupę czytelników. 
Książki dla czytelnika dorosłego dzielę na przygodowo-sensacyjne i publicystykę historyczną, opracowywaną wraz z Jackiem Pałkiewiczem. Nie rezygnuję z kina akcji i nie odsuwam się od elementów poznawczych w ich treści. 
Publikacje prasowe zbierałem od pierwszej - od roku 1986. Zrezygnowałem jednak z przechowywania dwóch tysięcy wycinków. Kto chce - dotrze, a ja tutaj czasem umieszczę aktualny link. 
 
Prowadzę dla młodzieży i dorosłych warsztaty: 
  • dziennikarskie i literackie
  • samoobrony
  • szkoły przetrwania, podstawy survivalu
  • psychologii działania w sytuacjach krytycznych
 
 

Można skorzystać z poniższego formularza lub napisać do mnie na e-mail podany obok. 

+48 602680612

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now