Koronawirus

zaatakował niemal cały świat.

Nie jestem lekarzem, wirusologiem, milionerem, politykiem ani biskupem. Nie mam wpływu na bieg wydarzeń w skali makro. 

Aby jednak wspomóc młodych ludzi w wytrwaniu w zarządzonej kwarantannie, by dać im tyle, ile mogę, by nie siedzieli w parkach i na ławeczkach, roznosząc paskudztwo, udostępniam sześć książek mojego autorstwa w formacie PDF. 

Zdaję sobie sprawę, że takie działanie znacznie zmniejszy sprzedaż serii. Trudno. Mam do niej prawa i mogę samodzielnie decydować. 

Jeśli jednak ktoś z Was rozumie sytuację pisarza i, pobierając pliki, uzna za stosowne zrekompensować autorowi dwa lata pracy nad tą serią, może dokonać dowolnej i dobrowolnej wpłaty na konto: 

Krzysztof Petek, Nest Bank 44 1870 1045 2078 1248 0162 0001

Seria Operacja HYDRA ukazuje zagrożenia, które realnie wokół nas istnieją. Ktoś powiedział: "Lepiej walczyć z diabłem, którego się zna, niż grać w kości nie wiadomo z kim". Dlatego autor nazywa po imieniu niebezpieczne środowiska i zachowania, pokazując jednocześnie szesnastoletnich ludzi, którzy stawili im czoło. I wygrali, ratując życie innym.

1.

ŚCIEŻKA JANUSZA

Janusz ma za zadanie odnaleźć ogromną przetwórnię narkotyków. Dowiaduje się, że w najbliższych dniach pojawi się tam największa w historii kraju dostawa białej śmierci. Ma tydzień, by zapobiec zalaniu polskich szkół niebezpiecznym towarem. 

hyd-sciezka janusz72+popr2.jpg

kliknij, by pobrać PDF

2.

TROP KATARZYNY

Katarzyna wie, jaki los ma spotkać grupę jej rówieśniczek, które zniknęły z domów w ciągu ostatnich tygodni. Poszukując zaginionej córki ministra, musi na czas odnaleźć nie tylko ludzi, ale również dane, które zetną głowę Hydrze. 

hyd-trakt kataryznz72+popr.jpg

kliknij, by pobrać PDF

3.

TRASA MIRKA

Mirek ma odnaleźć dwójkę młodych ludzi uprowadzonych przez mroczną sektę. Przemierza Polskę świeżym jeszcze śladem. Nie może zmylić dróg - stawką jest ludzkie życie. Musi pokonać uciekający czas i zorganizowaną grupę przestępców.

hyd-trasa mirka4+72.jpg

kliknij, by pobrać PDF

4.

DROGA EWELINY

Ewelina wnika w środowisko ludzi, którzy są skłonni uprowadzić dziecko, by sprzedać je bogatym obcokrajowcom. Wbrew prawu i poza wszelką kontrolą. Pora odnaleźć porwane dzieci.

hyd-slad Eweliny4+72.jpg

kliknij, by pobrać PDF

5.

ŚLAD WALDEMARA

Waldemar był pewien, że faszyzm to idea skompromitowana na zawsze. Nadeszła jednak chwila, gdy musi wejść w środowisko, które zbrodniarzy nazywa bohaterami a terrorystów – biznesmenami. Trzeba przekonać nastolatków, że są narzędziami w ręku przestępców.

hyd-slad waldemara2+72.jpg

kliknij, by pobrać PDF

6.

TRAKT PATRYCJI

Patrycja wyrusza na poszukiwania skarbów. Musi je odkryć przed tymi, którzy odnaleziony majątek chcą zainwestować w handel narkotykami, rozwój kilku młodzieżowych grup przestępczych, porwania. Do skarbu prowadzi zawiła ścieżka, którą zostawił założyciel przestępczej grupy. 

hyd-trakt patrycjii2+popr.jpg

kliknij, by pobrać PDF

© 2023 by Copywriter CV. Proudly created with Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now