Gra w trzy karty

to prezent dla instytucji kultury. Dla Czytelników.

Powieść nagrana została i zmontowana w całości przez autora. Krzysztof Petek udziela bibliotekom i instytucjom kultury zezwolenia na bezpłatne zamieszczenie powieści w odcinkach do 30.06.2021 z prawem do przedłużenia tego terminu po skontaktowaniu się z autorem (krzysztof.petek@gmail.com). 

Biblioteka, która chce zamieszczać na swoich stronach kolejne odcinki, podaje w rubryce poniżej mail, na który przychodzić mają codziennie kolejne odcinki. 

Folder z kolejnymi ikonami, które mogą stanowić odsyłacze do wszystkich części, można znaleźć TUTAJ. Wystarczy je pobrać, umieścić na stronie i dostawiać kolejne linki do konkretnych ikon. 

"Gra w trzy karty" opowiada o chłopaku, który budzi się w podziemnych korytarza, budowanych podczas wojny przez hitlerowców w Górach Sowich podczas drugiej wojny światowej. Paweł nie wie, jak się tam znalazł. Nie ma pojęcia, kim jest, ile ma lat, dlaczego potrafi to, co potrafi. Wyprowadza z podziemi uwięzioną razem z nim Annę – i tu zaczyna splot niezwykłych wydarzeń... 

okladka_gra_3_FRONT_edited.jpg

Po wpisaniu maila przyjdzie prośba o zaakceptowanie zapisu na listę mailingową "Audiobook - Krzysztof Petek". Po akceptacji co dzień pojawiać się będą maile z odsyłaczem do kolejnych odcinków książki. 

Cały plik dźwiękowy w formacie mp3 można pobrać jednorazowo za 15 złotych STĄD

Trylogia GRA opowiada o młodych ludziach wkraczających w dorosłość. Życie podstawiło im nogę, nie są aniołkami Poczynili w życiu parę ruchów, za które powinni przeprosić. Ale nie mają kogo. Bo pewnego dnia otwierają oczy i nie wiedzą, gdzie są, jak się tu znaleźli. A przede wszystkim – kim są! Los daje im niespodziewaną szansę, by mogli zacząć wszystko od nowa. Zamknąć za sobą bramy, zatrzeć ścieżki, zatrzasnąć furtki. Ale czy da się zacząć życie od nowa, nie mówiąc choćby prostego "przepraszam" ludziom, których się skrzywdziło? 

1.png
3.png
2.png

Nowe wydanie książek z serii GRA pojawi się wkrótce. Zamówienia na nie można składać poniżej. Wydawnictwo uruchomi druk, gdy wysokość zamówienia przekroczy 1000 egzemplarzy. 

Zamówienie obejmuje także egzemplarze z dedykacją autora. 

Zamówienie nie wiąże się z żadnymi kosztami do chwili uruchomienia druku. Wówczas osoby fizyczne otrzymają informację o konieczności dokonania wpłaty. Instytucje dostaną książki z fakturą.