Trylogia GRA

Do biblioteki, szkoły, domu kultury, dla siebie lub na prezent. 

Książki z trylogii GRA w wielu szkołach stanowi lekturę nadobowiązkową, często proponowaną przez młodzież. Każda z tych części opowiada o przyjaźni, uczciwości, trudnych życiowych wyborach i zmianie na lepsze, którą niełatwo dokonać. 

Całość opowiedziana jest w toku akcji przygodowo-sensacyjnej, zatem nawet dla wrogów czytania może stanowić Rubikon, poza którym odkryją radość z zaprzyjaźnienia się z literkami. 

Poniższe zestawienie zawiera krótki opis i umożliwia pobranie fragmentu książki. 

Zamówienia składamy w tabeli poniżej. 

Gra w trzy karty

Paweł budzi się w zimnym, ciemnym pomieszczeniu. Nie ma pojęcia, gdzie jest, jak długo tam leży. Co gorsza - nie może sobie przypomnieć, KIM jest! Z pomocą spotkanej 
w ciemnym lochu dziewczyny przypomina sobie swoje imię. Razem walczą o przetrwanie - i o powrót wspomnień Pawła. Czy jednak wspomnienia przyniosą spokój?

DO DZIŚ ZAMÓWIONO:

117

1.png

pobierz fragment tekstu

cena: 22,-

Gra w dwadzieścia pytań

Kacper nie wie, jak znalazł się w szpitalu i dlaczego przypięty jest do skomplikowanej aparatury. Zanim o cokolwiek może zapytać, podsłuchuje rozmowę, z której wynika, że nie trafił tu dla podreperowania zdrowia. W dodatku nie ma pojęcia, kim właściwie jest... Razem z uwięzioną w szpitalu dziewczyną organizuje ucieczkę. 
Ale co dalej?

DO DZIŚ ZAMÓWIONO:

141

2.png

pobierz fragment tekstu

cena: 22,-

Gra w ciemno

Karolina straciła pamięć w wypadku. Troskliwa rodzina próbuje jej przywrócić wspomnienia. Udaje się tego dokonać z pomocą medycyny eksperymentalnej. Dziewczyna odzyskuje wspomnienia. Tylko czyja to pamięć?!

DO DZIŚ ZAMÓWIONO:

122

pobierz fragment tekstu

3.png

cena: 22,-

Wydawcą jest Wydawnictwo EUREKKA-PRESS, fragment holdingu EUREKKA

Koszt wysyłki: 8 złotych. Dla zamówień powyżej 50 złotych wysyłka gratis

Zamówienie nie wiąże się z żadnymi kosztami do chwili uruchomienia druku (czyli chwili, w której ilość zamówionych książek przekroczy 1000). Wówczas osoby fizyczne otrzymają informację o konieczności dokonania wpłaty. Instytucje dostaną książki z fakturą. 

Zamawiam poniższe książki (22 zł/szt.): 

Dziękujemy za złożenie zamówienia!

 

Zaklęcie dla Golema

Troje dzieci wyjeżdża z rodzicami do Pragi. W tajemnicy przed wszystkimi prowadzą śledztwo, poszukując legendarnego potwora – Golema, ulepionego przed stuleciami przez rabina  Jehudę Löwa.

>>> więcej o książce TUTAJ

kliknij, by zobaczyć powiększenie:

a
b
c
1/1
T (1).jpg

Koszt książki z dedykacją to 22 złote. 

Koszt wysyłki: 8 złotych, niezależenie od ilości egzemplarzy. 

Aby zamówić egzemplarz(e), napisz bezpośrednio do autora, podając, dla kogo ma być dedykacja i ew. z jaką datą (urodzin, Wigilii, inna). 

Zamów, pisząc pod e-mail krzysztof.petek@gmail.com